Tinder Hesap Silme ve Kapatma İşlemi

Tinder, bir arkadaşlık uygulamasıdır. iOS ve Android işletim sistemli cihazlara yüklenebilmektedir. Kullanıcılar Tinder’e hem kendi bilgileriyle hem de Facebook hesaplarıyla üye olabilirler. Tinder aralarında Türkçe’nin de olduğu 38 farklı dilde hizmet vermektedir. 196 ülkede kullanılan bu uygulama tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça popülerdir. Tinder kullanıcılarının büyük bir kısmı uygulamayı zevkle kullansa da bazı kullanıcılar hesaplarını silmek istiyor. Bu yazımızda söz konusu kullanıcılar için Tinder hesap silme işlemini anlatacağız.

Tinder hesabı nasıl silinir?

Tinder’da hesap silme işlemi biraz zordur ve diğer platformlar gibi hesap kapatma linki yoktur. Hesabınızı silmekte kararlıysanız başlayalım. İlk olarak cep telefonunuzda yüklü olan Tinder uygulamasını açın. Hesabınız açık değilse, hesabınıza giriş yapın ve ekranı sola kaydırın. Bu adımdan sonra profil sayfanız açılacaktır. Bu penceredeki ‘Ayarlar’ düğmesine tıklayın. Ardından sayfanın en altındaki “Hesabı sil.”  bağlantısına tıklayın ve hesabınızı silin.

Tinder hesap silme işlemi bu kadar. Unutmayın, Tinder uygulamasını sildiğiniz zaman hesabınız silinmez. Hesabı silmek için yukarıdaki anlatımı uygulamanız gerekmektedir. Hesap silme ile ilgili herhangi bir problem yaşarsanız Tinder yardım ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir