Kişisel Koç

 

Eşi ile anlaşamayıp boşanan ve bu yüzden bunalıma giren, evliliğinde ve ilişkisinde istediği seviyeye gelemeyen, kısaca iş, aşk, arkadaşlık, eş gibi her türlü ilişkide tatmin edici seviyeye gelemeyip sürekli problem yaşayan kişiler yaşam koçu desteği ile bu sorunlarına geride bırakmaktadır. Yaşam koçları danışmanlık yaptıkları kişileri pozitif enerji ile besleyerek hayatlarını değiştirecek ve daha iyi bir konuma getirecek kararlar almalarına yardımcı olurlar. 12 yaşın üzerindeki herkes yaşam koçu desteği alabilir.

 

Kişisel Koç Hizmeti

 

Para koçu hizmeti kişilerin maddi durumlarını en iyi şekilde değerlendirilmesi ve parasal konuda en iyi kararları verebilmeleri için yardımcı olan bir bireysel koçluk hizmetidir. Kişilerin para yönetimi konusunda kendini geliştirmesi ve buna dair kararları alırken baskı altında kalmadan durum değerlendirmesi yaparak belirledikleri hedeflere ulaşmaları konusunda karar vermeleri için gereken motivasyonu ve pozitif enerjiyi sağlar.

İlişki koçluğu hizmeti Ilişkilerimizi en iyi şekilde yönetmenizi ve bunu yaparken aldığınız kararlar sonucu mutlu olmanızı sağlamak için size destek verir ve yardımcı olur. İlişkilerinizde  yaşadığınız sorunları aşmak ve topluluğumuzu korumak için özgür olarak kendi iradenizle kararlar alabilmek için ilişki koçu desteğinden yararlanabilirsiniz.

 

Şirketimizin bünyesinde yer alan kişisel koçluk hizmetlerinden faydalanmak ve en kaliteli hizmeti almak için bize irtibat bilgilerimizden ulaşarak size sunmuş olduğumuz ayrıcalıklı kişisel koçluk hizmetlerinden arzu ettiğiniz gibi yararlanabilirsiniz.

Kaynak: http://www.sanemguzel.com

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir