Hyundai i20 Modelinin Fiyatı Kesinleşti

Güney Kore’de merkezi bulunan otomotiv firmalarından Hyundai i20 modelinden yeni bir haber daha geldi.

Otomotiv firması, Hyundai şirketinin Türkiye içerisinde üretimi yapılan modellerinden bir tanesi olan Hyundai i20 modelinin 2018 versiyonuyla alakalı olarak fiyat açıklaması yaptı. Bunun haricinde Hyundai i20 modelinin donanım özellikleride kesinleşmiş oldu.

Eski görüntüsüne oranla dış görünüm ve de iç mekan içerisinde makyaj değişikliğine gitmiş olan otomobil, fazlasıyla modern ve de dinamik bir tasarıma kavuşmuş oldu.

Far ile stop tasarımlarını tekrardan elden geçirmiş olan firma, i20 modelinin çok daha sert, lakin modern bir tasarım çizgisine kavuşabilmesini sağlamış oldu.

Tamponlarda yer alan ızgaraların tasarımına da yeniden bir el atmış olan firma, oval tasarım kullanmak yerine çok daha köşeli bir tasarımı tercih etme kararı almış.

İç mekan tasarımında ise 7 inç büyüklüğünde yeni bir multimedya ekranı bütün araç sahiplerini karşılamakta. Yeni gelen bu multimedya ekranı ile beraber ön konsol da komple yenilenmiş oldu.

Öte yandan yeni Hyundai i20 modelinin bilgi ile eğlence sistemlerinin Apple CarPlay ve de Android Auto’yu desteklemiş olduğu söylendi.

Pekala yeni Hyundai i20 serisinin Türkiye’deki satış fiyatı tam olarak ne kadar olacak?

Smart ile birlikte Multimedya ve de Safety olmak üzere 3 değişik donanım paketi ile satışa çıkartılan yeni i20 modelinin 1.0 ile birlikte 1.2 ve de 1.4 benzin özellikli, 1.4 dizel özellikli olmak üzere 4 değişik motor seçeneği yer alacak.

2018 Hyundai i20’nin 1.2 MPI JUMP (BENZİNLİ) olan modeli 75.400 Türk Lirası tutarında.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir