Fiyatı Dudakları Uçuklatmakta

Avrupa ülkeleri ile eş zamanlı bir şekilde Türkiye’de satışa çıkartılacak Yeni i8 Roadster modeli için Türkiye’den sadece 2 tane sipariş verilmiş olduğu açıklandı.

BMW şirketine ait olan hibrit özellikli süper spor otomobili i8 modeli, geçmiş olduğumuz senenin sonunda üstü açık özelliğe sahip ‘‘Roadster’’ adlı versiyonuna kavuşmuş idi.

Yeni duyurusu yapılan i8 Roadster modeli ise Avrupa ile eş zamanlı bir şekilde Türkiye’de satışa sunulacak. 1 milyon 250.000 Türk Lirası tutarındaki bir fiyat etiketi bulunan ayrıca üstü açılabilmekte bulunan i8 modeliyle alakalı Türkiye’den daha şimdiden 2 tane sipariş verildiği açıklanırken, ülkemize ayrılmış olan 13 tanelik kotanın istek durumuna göre arttırılabilecek olduğu konusunda bir açıklama var.

BMW Şirketi son zamanlarda yapmış olduğu yeni modeller ve dudakları uçurtan fiyatlarıyla birlikte bütün herkesin dikkatini çekiyor. Fiyatının yüksek olması ise BMW tutkunlarını bu tutkularından hiç bir şekilde vazgeçirmiyor. BMW markasına sahip araçların fiyatlarının yüksek olmasının sebeplerinden biri ise araçların pek çok farklı özelliğinin yanı sıra daha fazla konforlu ve lüks segmentte yer almasından kaynaklanıyor. BMW tarafından duyurulan i8 Roadster isimli bu model ise pek çok BMW hayranının dikkatini çekmiş ve hayallerini süslemiş bir durumda. Sipariş verilen 2 aracı kimlerin aldığı konusunda bir açıklama yapılmazken teslim tarihi ile ilgili de bilgi verilmedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir