Fiat Egea’nın 2018 Modelinin Fiyatı Kesinleşti

Türkiye üzerinde en fazla tercih edilen otomobili olan Fiat Egea, 2018 modelinin versiyonlarında yeni donanım paketleriyle birlikte yenilendi. 2018 modeliyle beraber bütün Egea ailesinin Easy ve de Easy Plus versiyonları içerisinde Stil Paketi opsiyon şeklinde tercih edilebiliyor olacak. Hem tasarım hem ise konforu arttırma maksadıyla Stil Paketi, 3.000 Türk Lirası tutarında bir fiyat ile müşterilere sunulmakta.

Stil Paketi’nin tasarımla ilgili kısmında krom özellikte ön panjur, ön sis farları, 16 inç büyüklükteki alaşımlı jantlar, deri özellikteki direksiyon simidi ve de vites topuzu yer alıyor. Arka park sensörüyle birlikte hız sabitleyici donanımları ile de sürücünün konforunu çoğaltmayı hedeflemekte.

Uconnect isimli bilgi ve eğlence sistemi 2018 senesiyle beraber Egea Sedan Urban versiyonları içerisinde LED özellikli gündüz farları standart bir şekilde sunulmaya başlanmış oldu. Bunun yanında, Egea Sedan Urban versiyonuyla birlikte hatchback ve de station wagon Urban Plus versiyonları içerisinde Uconnect bilgi ve eğlence sistemi opsiyon şeklinde sunulmaya başlanmış oldu. Bu özel sistemin içeriğinde 7 inç büyüklüğünde bir dokunmatik ekran, Apple şirketinin CarPlay desteği ve de geri görüş kamerasını içermekte bulunan ”Teknoloji Paketi” yer almakta. Fiat şirketi, bu paketi ise Egea sahibi olmayı isteyen müşterilere 3.000 Türk Lirası tutarındaki bir fiyattan sunmakta.

2018 modelinin Egea ailesi yenilenmiş olan tasarım ve de donanımı ile Nisan ayında 69.900 Türk Lirası tutarında başlayan fiyatlar ile bayilerdeki yerini almış oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir