Chevrolet Camaro Modeli 2019 Senesinde Tanıtılacak

Chevrolet şirketine ait olan Camaro modeli 2019 senesinde resmen tanıtılacak. Chevrolet’e ait olan Camaro isimli modeli, bir çok otomobil tutkununa fazlasıyla özel bir modeldir. Markanın bütün karakterini de göstermekte olan bu araca ait 2019 modeli yakın bir zamanda yollarda olacağını resmen duyurdu.

Değişik nedenlerden dolayı Türkiye’den çekilmiş olan Camaro modelinin ciddi bir biçimde gözünü Avrupa pazarına dikmiş olduğu bilinmekte. Pekala 2019 model gelecek Camaro’nun özellikleri tam olarak neler?

1. Tasarımla ilgili özellikleri

Chevrolet’in Camaro 2019 modeli tasarım konusunda gözleri kamaştıran bir otomobil şeklinde karşımıza çıkmakta. Chevy Motor isimli tasarım ekibi ile çalışmış olan Chevrolet şirketi, Camaro’nun tasarımı içerisinde far ve de ızgara detaylarını öne çıkartmak istemiş. 20 inç büyüklüğündeki jantlar, arka bölümdeki LED stop lambaları ise dikkat çekici çeşitli yenilikler arasında bulunuyor.

2. İç mekandaki özellikleri

Yeni gelecek Chevrolet Camaro’nun iç mekanı içerisinde son teknoloji dijital detaylarda dikkatleri çekmekte. Kablosuz bir sarj ile birlikte Android ve de iOS’a uyumlu durumdaki girişler, 8 inç büyüklükteki multimedya ekranları yer alıyor.

3. Motorla ilgili özellikleri

Yeni Camaro modelinde motor seçenekleri de çoğaldı. 4 değişik motor seçeneği sunmakta olduğu açıklanan 2019 modeldeki Camaro, özellikle de Avrupa pazarını hedeflemiş gibi görünmekte. 2019 Camaro modelinin motorla ilgili seçenekleri ise; RS ile birlikte SS, ZL1 ve 1LE olarak göze çarpıyor. Camaro modelinin motoru ile ilgili 8 silindirli bir motor ve de 10 ileri vites otomatik şanzıman gibi fazlasıyla çarpıcı detaylar da mevcut.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir