Büyük Kumar İzle

Büyük Kumar Filmin Konusu: Filmde oldukça dikkat çekici bir isim olan Justin Timberlake de yer alıyor. Bu filmi sitemizin farkıyla izlemek istiyorsanız mutlaka Google ya da herhangi bir tarayıcınıza Büyük Kumar izle yazmanız gerekiyor. Bununla beraber bu filmi de dikkat çekici kılan bas izle teknolojisini kullanarak daha kaliteli ve daha güzel izleyebilirsiniz. Bu şekilde film oldukça dikkat çekici bir hal de almıştır.

Filmin konusundan bahsedecek olursak; Genç ve başarılı bir öğrenci olan Richi’nin aslında paraya ihtiyacı vardır. Tüm parasını sitede bir oyuna yatırır ve tamamen kaybeder. Oyunda bir hile olduğunu düşünerek Kosta Rika’ya oyun kurucusuna gider.

Büyük Kumar Film Oyuncuları: Justin Timberlake, Ben Affleck, Gemma Arterton, Antonie Mackie, Micheal Esper, Oliver Cooper, Christina George, Yul Vazquez gibi isimler film de en dikkat çekici sahnelerde baş gösteren oyuncular arasında yer alıyor.

Büyük Kumar IMDB Puanı: Büyük kumar ya da İngilizce orijinal adıyla da bilinen Runner Runner oldukça beğenilmiş ve izleyicilerden tam not almayı da başarmıştır. Filmin IMDB puanına göz atacak olursak 3,6 diyebiliriz.

 

Yayın tarihi: 18 Eylül 2013 (Las Vegas)

Yönetmen: Brad Furman

Bilet gişesi: 62,7 milyon USD

Yapımcılar: Leonardo DiCaprio, Brian Koppelman, David Levien, DAHA FAZLA

Yapım şirketleri: Regency Enterprises, Appian Way Productions, TSG Entertainment, Double Feature Films

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir