Aston Martin Vantage 2018 Modelinin Türkiye Fiyatı Kesinleşti

Aston Martin markasına ait olan yeni modeller arasındaki Vantage artık Türkiye içerisinde de satışa çıkmak için hazırlanmakta. İşte bu yazımızda Aston Martin’in Vantage 2018 modelinin Türkiye satış fiyatı ile alakalı bilgiler yer alıyor.

Aston Martin’e ait olan yeni modellerden biri olan Vantage artık ülkemiz içerisinde de resmi bir şekilde satışa çıkacak. Gelmiş olan detaylı bilgilere bakılır ise araç Mayıs 2018 tarihinde ülkemizde de resmi olarak satışa çıkartılmış olacak.

4 litrelik V8, ikiz – turbo motora sahip bulunan bu araç, 503 bhp @ 6000 rpm gücünü de kendi içerisinde barındırıyor. 8 vitesli özelliğe sahip yarı otomatik bir araç olarak öne çıkan Vantage modeli, saatte tam tamına 313 km / s hıza kadar çıkabilmekte ve de 0’dan 100 km’e 3.6 saniye içerisinde çıkmakta. Aracın toplamdaki ağırlığı da 1.530 kilogram ağırlığına sahip.

Öte yandan gelmiş olan özel bilgilere bakılır ise Aston Martin’e ait olan Vantage modeli, 350.000 Euro tutarından başlayan fiyatlar ile ülkemiz içerisindeki alıcılarını beklemekte olacak. Dövizle ilgili kuru hesaba katmış olduğumuzda ise, bu fiyatın yaklaşık olarak 1.7 milyon Türk Lirası tutarında olabileceğini de çok açık bir şekilde söyleyebiliriz. Aston Martin piyasaya çıkartmış olduğu otomobiller ile birlikte adından sıkça söz ettiriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir